ТРАГЕДИЈА НАМЕСТО СВАДБА: Невеста скокна од прозор за време на венчавката! (ВИДЕО)


Трагичен настан снимен од безбедносни камери се случи во Кина. На снимката може да се забележи моментот кога девојката паѓа врз автомобилот, го крши задното стакло и повеќе не се помрднува.nevesta-640x393

Засега се нејасни причините поради кои невестата скокнала од прозорецот на зградата, но се се претпоставува дека не сакала да стапи во брак кој бил договорен без нејзино одобрување.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1