Утрово на излезот од Скопје: Како не треба да се вози на замрзнат автопат


Снимката е направена утрово на излезот од Скопје. Невнимателноста на овој возач можело да предизвика многу посериозни последици.sneg-avtopat-pat-zamrznat-koli

Еве како не треба да се вози во вакви услови за сообраќај.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1