Ужас: 6 браќа со години ја силувале сестра си – Пред очите на родителитe


Грозоморен инцест ја потресе Северна Каролина, шест браќа ја силувале нивната сестра и тоа пред очите на нивните родители.

Арон (19), Бенџамин (19), Натаниел (21), Метју (23), Џон (25) и Ерик (27) се обвинети дека ја силувале својата малечка сестра (16) уште кога имала само четири години, а нивните родители Џон (65) и Нита (54) знаеле за овие злосторства.

Иако присуствувала на грозоморниот чин мајката не сторила ништо за да го спречи инцестот и да ја спаси ќерка си.

incestcase

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1