Вака изгледа домот на Аца Лукас


Пејачот Аца Лукас често настапува во својата земја и надвор од неа, а секој слободен момент го користи да биде со  своите дами, сопругата Соња, ќерката Викторија и ќерката на Соња од првиот брак Софија во топлиот семеен дом.aca-sonja-97584

Околу уредувањето на станот, Лукас се и препуштил на Соња која се покажа како добар дизанјнер на ентериер во нивниот дом.

Dom Ace Lukasa by kucasnova

Во станот преовладуваат светли тонови, а постои и ќоше во станот со клавир каде Аца сака да поминува време свирејќи и пеејќи со својата мајмлада миленичка.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1