Вашингтон пост објави дека Тодоров вработува генијалци


Веста дека министерот за здравство Никола Тодоров како услов за вработување во неговиот кабинет бара IQ 140 се најде и на страниците на престижниот Вашингтон Пост.

Сторијата е под наслов ,,Мислите дека сте паметен? Македонскиот министер за здравство вработува генијалци,,

На следниот ЛИНК

Share Button
MK News

Автор инфо

One Response to “Вашингтон пост објави дека Тодоров вработува генијалци”

  1. HEEHEEEE #

    Abe cel svet ni se smeeee be eeeeej

    09/11/2012 09:11 at 09:11 Reply

Остави коментар

UA-33057274-1