Ви се заклучила колата, а клучевите останале внатре – Отклучете ја за 30 секунди


Најголем кошмар за секој возач е автомобилот да му се заклучи, а клучот да му остане внатре.kola-kluc-kradec

Сепак, важно е да знаете дека нема причина за паника, бидејќи можете да дојдете до клучевите – без да го оштетите автомобилот.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1