ВИДЕО: Американец за 8 недели научил да зборува македонски


Како што вети пред неколку месеци, овој Американец кој има свој канал на Јутуб така и направи.Screenshot_88

После 8 неделно вежбање и говорење македонски јазик слушенете го како го зборува нашиот јазик.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1