ВИДЕО: Еве како изгледала Меланија Трамп пред пластичните операции


Првата дама на САД, Меланија Трамп, овие денови е тема број еден во светот.melanija-1

Во рок од 24 часа интернет мрежата беше преплавена со фотографии од Меланија од нејзините млади денови, па сосема очекувано се проширија и гласини дека првата дама направила низа од естетски операции како би постигнала совршен изглед.

Во целата приказна се појави и еден хирург од Загреб, Синиша Глумичиќ, којшто тврди дека токму тој е заслужен за убавината на Меланија. Тој вели дека токму тој е заслужен за пополното деколте на првата дама, како и нејзиниот правилен нос.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1