ВИДЕО: Еве зошто не треба да им „блендирате“ на другите коли кога ќе видите полиција!


По ова ќе сфатите зошто не треба да им „блендирате“ на другите возила, кога ќе видите полициска контрола!

>
police by 744videos

Погледнете и споделете со пријателите

Kurir.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

One Response to “ВИДЕО: Еве зошто не треба да им „блендирате“ на другите коли кога ќе видите полиција!”

  1. Pero #

    Sekako deka toa go pravat. Se znae zosto kaj nas zastanuvaat strumfovite, samo za da go polnat budzetot. Blindirajte si ic uvo da ne ve boli

    28/11/2016 21:35 at 21:35 Reply

Остави коментар

UA-33057274-1