ВИДЕО: Познатиот готвач Гордон Ремзи си ја пресече раката во блендер


Познатиот готвач си ги сомлел прстите во блендер! Публиката во студиото останала во шок!gordon-remzi5

Гордон Ремзи навистина прави големо шоу од својата емисија за готвење.

Но многу често сака и да се пошегува со гледачите. Неговата последна емисија се емитуваше на 1 април.

Погледнете какво сценарио подготви:

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1