ВИСТИНСКИ ПЕКОЛ: Ова се моментални тропски температури во Македонија! (ФОТО)


Кавадарци денеска е најтопол град во Македонија со измерени 40 степени во 15 часот. Еден степен помалку е измерено во Скопје и Штип

Ова се измерените температури низ цела Македонија во 15 часот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1