Влезе во 9-тата деценија и сите ги засени на црвениот килим


Џејн Фонда (81), славната холивудска актерка, ги воодушеви сите со доаѓањето на 90. доделување на Оскарите во долга, бела тоалета

Малку кој би поверувач дека Џејн влезе во деветтата деценија од животот.

Добитничката на два Оскари, за улогите во филмовите „Детектив Клут“ и „Враќање дома“, ги засени многу помладите колешки со својот изглед, стајлинг и однесување.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1