Во живо разгледувањето на приговорите во ДИК


Продолжува седницата на Државната изборна комисија на која се разлегуваат приговорите на СДСМ.dik-gostivar-640x250

Во моментов се врши увид во изборниот материјал за гласачкото место 2016, за што приговор поднесе СДСМ.

 

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1