ВОЗНЕМИРУВАЧКО: Го тепаа со кабли за струја – Дилер на дрога моли за својот живот


Проруските сепаратисти на истокот на Украина заробиле дилер на дрога и го претепале до смрт. Казната е извршена во градот Комунар кој се наоѓа во областа Доњецк. Своето изживување над неименуваниот маж го снимале, а видеото многу брзо се проширило на друштвените мрежи. На снимката се гледа маж кој моли за својот живот додека е заврзан со леплива трака за железен столб.h344h34-95214

Грбот му е прекриен со крвави модрици од ударите со камшик направен од електрични кабли, додека во позадина се слуша гласот на личноста која снима.

Мажот кој е мачен на снимката е исчезнат, а се верува дека е мртов, пренесува Дејли Меил.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1