54 годишен Скопјанец починал на улица


На улицата „Среќко Пужалка“ вчера бил пронајден починат 54-годишниот А.А од Скопје, соопшти МВР. Врз починатиот немало траги на насилство.

Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот било предадено на обдукција.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1