Џенифер Анистон го кажа судбинското „ДА“?


Без многу бука, фоторепортери, па дури и „деверуши“, една од најубавите актерки во Холивуд го кажа судбинското „ДА“. Актерската двојка Џенифер Анистон и Џастин Теро застана на лудиот камен.jennifer-aniston-justin-theroux

Во светските таблоиди одекна веста дека еден од најитригантните љубовни парови во Холивуд, актерите Џенифер Анисон и Џастин Теро  на почетокот ан летото , тајно далеку од очите на јавноста стапиле во брак.

Двојката наводно се венчала во куќа во луксузниот кварт Бел Аир во Лос Анџелес. На тајната венчавка присуствувале само неколку нивни најблиски луѓе, поточно  Кортни Кокс, Мелиса Мекартни, Селена Гомез, Челзи Недлер и Ед Шеран.

Престојаните неколку дена ќе дадат одговор дали оваа вест на таблоидите е вистинита , и дали Џенифер и Џастин запловиле во брачните води?

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1