Ексклузивно видео на ТВ 21: Бојан Јовановски колабираше во обвинителство


Првообвинетиот во ,,Рекет“ беше донесен да даде исказ во ЈО, но само по неколку минути колабирал, Екипа на Брза помош го симна низ скалите и го однесе во болница.

Неговиот адвокат, Саша Дуковски, вели дека тоа било грда слика.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1