Кога само господ те чува – овие девојки за влакно избегнаа смрт (Видео)


Безбедносни камери снимиле неверојатна сцена. Три девојки минуваат пешачки премин кога во тој момент доаѓа до судар на две возила веднаш до нив.

Девојките имаа неверојатна среќа .. погледнете го видеото

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1