Моминската вечер на снаата на Цеца – која е позгодна Богдана или Анастасија (ФОТО)


Богдана Родиќ, како идна невеста посебно се издвојуваше меѓу девојките што се собраа да ја прослават нејзината моминска вечер. Во розев мантил, блескаше и уживаше, а на социјалните мрежи се покрена полемика која е позгодна, таа или нејзината золва.

Анастасија Ражнатовиќ, како и другите, беше облечена во мантил крем боја, но и таа се истакнуваше покрај идната госпоѓа Ражнатовиќ.

Малкумина успеаја да не зјапаат, особено кога ги покажа долгите нозе.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1