На Рангелова не и чинело ВМРО-ДПМНЕ затоа што не ја прашувале за мислење


Даниела Рангелова во дебатниот магазин „Клик плус“ на ТВ21 коментирајќи ја изјавата на генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев вели дека ВМРО-ДПМНЕ не и чинело бидејќи не ја прашувале за мислење.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1