Никола Којо заврши во болница


За време на снимање на сцени од бркотници низ шума, Никола Којо се лизнал и со лицето паднал на дрво кое било паднато на земја. Веднаш после тоа тој е превезен во Загребската болница за да му биде направен преглед на главата.

Којо вели дека се осеќа добро.

„Чекам да ме прегледаат докторите. Мислам дека не е ништо страшно. Докторот ќе ми каже се“ рекол Којо.

Кога завршил на земја, целата екипа скокнала да му помогне и веднаш го однеле во болница.

„Се течеше како што треба. Којо е голем професионалец, меѓутоа за време на бркотниците не го виде дрвото, падна и се повреди.“

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1