Објавен список на патници кои се превезувале со автобусот на Беса Транс кој изгоре во Бугарија


Телевизија Алсат објави список на патници кои се превезувале со автобусот на Беса Транс кој рано изутринава, околу 03:00 часот изгоре на автопат во Бугарија:

https://alsat.mk/mk/spisok-na-patnitsi-koi-se-prevezuvale-so-avtobusot-koj-izgore-vo-bugarija/

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1