Прес-конференција на Филипче во 15:30 часот (ЖИВО)


Во 15:30 часот, прес конференција ќе оддржи министерот за здравство Венко Филипче. Прес-конференцијата следете ја во живо

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1