Реакции за изјавата: Заев се надмина себе, тредичи е, но ти си у душа педер! ЛГБТ нема да ти прости


Ќе треба да се почека да се стигне колку се надмина себе си. Ова вечерва го напиша македонскиот актер Тони Михајловски по скандалозната изјава на Заев.

Педер, педер ама ќе му скокаш на федер. Ова го напиша Александар пандов за изјавата на Заев дека нема да дозволи педер да ја урне власта.

  • Е море црепнат еден, смири малку нервоза, до вчера со по 1.500.000 еура, народни пари лубриканти им купуваше. Тредичи си е барем класика педерчина, ти си у душа педер! Не ти се криви Бојко, Орце, Геро и Боки педерчето, што сте ти и Катица алчни копита!!!, напиша тој.

Заев е уплашен. Ова го напиша на Фесбук Антонио Милошоски од ВМРО-ДПМНЕ вечерва, како реакција на изјавата на премиерот дека нема еден педер, неколку криминалци и суетен новинар да срушат власт.

  • Заев е уплашен! Досега немало понервозна изјава на Заев од оваа за мега скандалот “Рекет”!

Погодете зошто?, напиша Милошоски.

НЕ Зоран Заев, ЛГБТИ заедницата нема да ти прости! Ова денеска на Фејсбук го напиша Уранија Пировска, извршна директорка на Хелсиншкиот Комитет за човекови права.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1