Скопје: Малолетници силувале дете


Мајка од Скопје се јавила во полиција и пријавила дека тројца малолетници и го силувале малолетниот син.

МВР информира дека во 09.00 часот во Полициската станица Бит Пазар, 45-годишна жена од Скопје пријавила дека во август 2019 година тројца малолетници извршиле полови дејствија врз нејзиниот малолетен син.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1