Уапсен убиецот на Мартин Јанушев


Вчера е обезбеден Филип Секуловски Кобра, убиецот на Мартин Јанушев и веќе е во затвор во Шутка, дознава Press24 од извори од истрагата.

Јанушев беше застрелан пред неговиот дом во населбата Аеродром пред скоро две години.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1