ВИДЕО: Паричката падна кај техничкиот премиер Спасовски


Паричката за Бадник падна кај техничкиот премиер Оливер Спасовски.

Тој посака мир, спокој и среќа на сите граѓани во државата.

Вели дека сите заедно треба да придонесеме во колективниот успех, што ќе донесе среќа за сите.

ВИДЕО: Сител

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1