Во стан во Карпош пронајден мртов маж


Во стан на ул.„Вич“ во скопската населба Карпош, вчера утрото бил пронајден починат 54-годишнен маж, М.Ш., соопшти МВР.

По наредба на јавен обвинител телото на починатиот е предадено за обдукција, при што било констатирано дека нема траги на насилство.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1