ВО ЖИВО: Прес-конференција на министерот за здравство Венко Филипче


Министерот за здравство Венко Филипче во моментов одржува прес-конференција на која ке изнесе податоци за новозаболените лица заразени со коронавирус.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1