ВО ЖИВО: Прес-конференција на ВМРО-ДПМНЕ


ВМРО-ДПМНЕ во секој момент се очекува да одржи втора прес-конференција по повод изборниот ден во Република Македонија.

На пресот партијата се очекува да ги соопшти првичните резултати.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1