ВО ЖИВО: Прес конференција на Зоран Заев


Проследете ја во живо прес конференцијата на Премиерот Зоран Заев во врска со појавувањето на поранешниот директор на УБК, Сашо Мијалков, кој од неделата беше недостапен за органите на прогонот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1