Исчезна СТРУМИЧАНКАТА Сонја Атанасова, Последен пат видена во центарот на Струмица!


Семејството на Сонја Атанасова која исчезна утрово бара помош за нејзино наоѓање.

Последен пат е видена во 9:00 часот утрово во центарот на Струмица.

Сите оние кои имаат било какви информации да се јават на 070 347 684

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1