Лежи на пари а наплаќа за да се сликате со него – еве колку чини селфи со Траволта


Холивудскиот актер Џон Траволта за време на кариерата сними неколку познати филмови и како последица од тоа стана многу богат човек.

Неговото богатство е проценето на 170 милиони долари, но тоа не го спречува да продолжи со работа. Некои медиуми пишуваат дека на конвенција во Австралија тој го наплатувал сликањето со фанови. Слика со Траволта чини 500 долари, а за тие пари се добива и автограм. Селфито е поевтино, и цената е 250 долари.

По оваа информација социјалните мрежи се преплавени со негативни коментари.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1