Брзата помош е на терен, екипите им помагаат на повредените граѓани (Видео)


Од службите на Итната помош за Канал 5 велат дека по земјотресот примаат бројни јавувања од граѓаните, а сите екипите со кои располагаат се излезени на терен.urgenten brza pomos klinika

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1