Добра вест: Се врати кај родителите во Суводол исчезнатата Викторија


Вчера околу 16.00 часот во Полициската станица Демир Хисар, С.Н. од село Суводол пријавила дека нејзината 15- годишна ќерка, која беше пријавена за исчезната на 2. овој месец, се вратила дома во село Суводол.
Последен пат беше видена тој ден во 13:30 часот пред средното медицинско училиште во Битола каде што учи и од тој момент и се загуби секаква трага.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1