Еве како да го излудите


Мажите повеќе се палат на лоши девојки. Еве како да го постигнете хипнотичко-заводничкиот ефект за огнена врска.

sexНа прв поглед
Мажите се визуелни супштества, затоа играјте на оваа карта. Направете заводлива привремена тетоважа на задникот, високо на бутот или на некои слично интимно место. Овие визуелни стимуланси ќе ја иницираат морам-да-те-имам-веднаш, страната на неговиот мозок.

Бидете (малку) агресивни
Турнете го во ѕид, врзете го со лисици… Стравот и возбудувањето се регистрираат во истиот дел на неговиот мозок, па будењето на (пријатно) чувство од опасност кај него ќе ја распламти желбата кон вас.

Шокирајте го
Изведете нов потег поради кој тој ќе се запраша од каде ви е тоа сега, иако нема многу да се загрижи бидејќи ќе ужива како никогаш до сега. Новитетите предизвикуваат ослободување на допаминот во неговиот мозок, со што се зголемува неговото возбудување.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1