Филипче најави прес конференција во 19 часот


Министерот за здравство д-р Венко Филипче во 19 часот ќе одржи пресконференција во медија центарот на Владата на РМ.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1