ФОТО: Еве ја првата фотографија од синот на Ѓоковиќ


Ѓоковиќ и неговата сопруга Јелена го добија својот син.

Нашиот син! Те сакаме! – напишаа тие на социјалните мрежи.dfaf32

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1