ФОТО: Го фотографирала сопругот и бебето, па влегле во авионот на смртта


Ова се дел од патниците во авионот на смртта. Сопругата неколку минути пред да се качи во авион нејзиниот сопруг и бебето ги фотографирала на аеродромот. Се работи за А. Шеин од Каиро. Потоа семејството влегло во авионот кој се сруши.

ruska-porodica-sein-pad-ruskog-aviona-sinaj-1446289808-774537uyk76i76i7

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1