Фото: Хит фризура – патлиџанче :)


Најновата фризура по која лудуваат Јапонците е домат фризура или патлиџанче 🙂 Прво се бои долниот дел од косата во црвено а потоа се додаваат зелените ливчиња 🙂 🙂  Во продолжение уште неколку луди фризури на инвентивните фризери. article-2317460-199058B0000005DC-422_634x632   patlidjan frizuira article-2317460-19905B87000005DC-622_634x351

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1