ФОТО: Илузија или? Човек седи на воздух во ГТЦ во Скопје


Овој човек во Градскиот Трговски во Скопје имаше свое шоу. Тој практично седеше во воздух. Не знам ниту како да го опишам она што го правеше. Тој практично седеше на ништо, вели еден читател за порталот zase.mk.

фото – ЗаСе

sedi-na-nisto-5-640x488

Sedi-na-nisto-4-360x640

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1