ФОТО: Легендарниот тренер си ја прегази сопругата со автомобил!


Сопругата на легендарниот англиски тренер Хари Реднап заврши во болница откако познатиот англиски тренер несреќно ја прегази со својата кола.hari1

Немилиот настан се случил откако Хари ја оставил својата сопруга на пазарење во еден близок шопинг центар, а при излегувањето од автомобилот нејзиниот капут останал заглавен во автомобилот, тој продолжил да вози при што ја влечел и до неколку метри тврдат очевидците.hari

Се слушнало силно врескање, сопругата на Хари Реднап била во крв, таа веднаш била префрлена во болница, каде што успешно била оперирана.

„Сандра е во болница, но добро е, ова е приватна работа“ – изјавил човек близок до фамилијата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1