ФОТО: Македонската фудбалска репрезентација со нови дресови


Уште на мечот со Белгија, на дресовите на македонските фудбалери ќе стои Рисот, кое е заштитено животно во земјава ќе доминира на долниот дел на дресовите на Македонијаdres

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1