ФОТО: Најнова мода – гатање на клиторис


На жените во Русија кога им е тешко во животот може да му се обратат за помош на овој гатач.

Павел е волшебник, исцелител и гатач – на клиторис. Гатањето на тарот карти, гравчиња, коски и слично веќе се минато, зошто судбината на жената е запишана на нејзиниот клиторис.Само Павел знае да ја прочита, па затоа си испечатил и визит карти.

Единствен услов за успешно да ја предвиди иднината е девојките да се на возраст меѓу 15 и 35 години.1295241original1

Сител.мк

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1