ФОТО: Скопјанка нуди секс преку Фејсбук!


На Фејсбук профилот што девојката го направила специјално за промоција на својот „бизнис“ таа бара да и се јават ситуирани и културни машки господа. Цената е релативно ниска, но средбите мора да бидат во хотел.seks fejs

 

Denesen.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1