ФОТО: Во Тетово се стопи семафор, поради високите температури!


Дека во Македонија деновиве имаме екстремно високи температури, доказ е оваа фотографија. Поради екстремно високите температури во Тетово се стопи семафор.

ФОТО: среќа.мкtetovooo

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1