Хорор-филм во Ново Лисиче


Густа магла, чад или загаденост – состојбата во Ново Лисиче вечерва е аларманта.

Видео кое e објавено на youtube, според граѓаните сведочи за смртоносна магла која многу брзо го прекри Скопје вчера.

Мерните станици и вечерва бележат алармантна загаденост која најмногу се забележува околу Ректоратот во близина на Бит Пазар.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1