Исчезна 20 годишно момче во Тетово


tetovoСиноќа 10 минути пред полноќ во полициската станица во Тетово, И.Х.(51) од Тетово, пријавил дека на 16.08.2014 година во 20,30 часот од дома во непознат правец се оддалечил неговиот син Х.Х.(20).

Се преземаат мерки за негово пронаоѓање.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1