Исчезнале скопјанка и тетовка


Двајца мажи, од Тетово и од Скопје, пријавиле дека изчезнале нивните сопруги.

27-годишниот С.Б. од Тетово пријавил дека на 24 февруари од домот во непознат правец се оддалечила неговата 22-годишна сопруга.policija grb oznaka

Во полициската станица Гази Баба во Скопје, С.К.(36), пријавил дека во петокот од домот во непознат правец се оддалечила неговата сопруга Ш.К.(24).

МВР соопшти дека се преземаат мерки за пронаоѓање на исчезнатите жени.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1