Ја затвори кладилницата: 70 годишен дедо од Охрид со 20 денари фатил 80.000 евра


По сензационалниот Ване Лесновски од Прилеп кој зема пола милион евра сега убава вест за охриѓанец кој имал многу среќа. 70-годишен играч од Охрид во кладилница погодил пет пара и тоа со страшни коефиценти над 20 па заработил 80.000 евра за влог од 20 денари, пренесе Офнет.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1